Ви вирішили купити надувний човен, зробили замовлення, отримали повідомлення про доставку та (нарешті!) накачуєте вперше своє придбання. Але що ж це? У парі-трійці місць на ідеально рівній глянцевій або матовій поверхні полівінілхлориду видно дивні дрібні плями. Або навіть смуги. Давайте разом розглянемо можливі причини такого явища. Дізнаємося, чим відрізняються заломи на тканині човна ПВХ від звичайних складок. І з'ясуємо, як із ними боротися.

Що таке складки на тканині човна ПВХ та як їх видалити

Складки на тканині човна ПВХ – як з ними боротися?Складки на матеріалі - невеликі цятки світлого кольору, вигадливої ​​форми та ідентичної з основною поверхнею тканини структури. З'являються, як і складки на одязі, стихійно, миттєво віддаляються при впливі теплого повітря. У сонячну погоду новий надувний човен втратить такі складочки за лічені хвилини. Бажаєте позбавитися їх прямо зараз в ім'я естетики? Скористайтеся звичайним феном.

Високотемпературна дія змушує складки на тканині човна ПВХ зникати буквально на очах. Тут, щоправда, важливо не перестаратися. Розгладжуючи піджак, Ви можете ненароком припалити тканину. Запалити дірку в полівінілхлориді навряд чи вдасться, проте на обпаленому місці залишаються блискучі приплавлені опіки. На функціонал вони не впливають, але краще обійтись без них. Зникла складочка на матеріалі човна ПВХ - ознака того, що це місце гріти більше не потрібно.

Все про заломи на полівінілхлориді

Заломи на тканині човна ПВХ є механічними пошкодженнями. У структурі таких плям явно видно жорстку кордову основу полівінілхлориду. Іноді можна побачити, що вона пошкоджена. У такій ситуації гарячий фен, на жаль, не допоможе.

Варіантів появи таких заломів всього два: або спочатку йшлося про неякісний матеріал, або надувний човен піддавався механічним впливам за низьких температур. У першому випадку човен однозначно потрібно здавати за гарантією. Гарантія, до речі, у перевірених виробників становить 3 роки, а проблеми такого роду, як правило, видко відразу.

На механічні пошкодження гарантія, на жаль, не поширюється. В інструкції зазвичай зазначено, що при температурі нижче 0 градусів згортати-розгортати плавзасіб з полівінілхлориду або кидати його не рекомендується. Зате зберігати його можна навіть при -30 - -40 градусів.

Важливий нюанс: взимку зазвичай купити надувний човен виходить дешевше, ніж влітку. Акції та новорічні знижки дозволяють пристойно заощадити. Щоб придбання тішило не тільки ціною і високими технічними характеристиками, потрібно лише накачати і уважно оглянути плавзасіб після того, як він простоить пару годин у теплій кімнаті.

Навіщо? Тому що ми не знаємо, наскільки дбайливо в процесі доставки поводилися з коробкою. Адже, швидше за все, перед тим, як потрапити до Вас, човну довелося подорожувати кілька годин у промерзлій фурі. Безпроблемне повернення або обмін на новий товар можливе протягом 14 днів. Варто встигнути цим скористатися, якщо є потреба. Ясна річ – заломи на човні ПВХ у цьому випадку виникли не з вини виробника. Але ж і не з Вашої вини, правда?

Детальніше про властивості ПВХ матеріалу для човнів можна подивитися тут. Ось тут розказано про кількість шарів у тканині для човна ПВХ, і про те, як виготовляється полівінілхлорид і що він є.

Залишились питання? Телефонуйте нам. А якщо Ви вже купили надувний човен – бажаємо Вам "ні складок, ні заломів"!