Сталевий візок для байдарки стане у нагоді кожному, хто хоч раз намагався самостійно відтранспортувати накачану велику байдарку до води. Вирішивший покатати дітей тато. Хлопець-турист, який запросив на водний вікенд подругу. Візок для перевезення байдарки допоможе і дівчатам-мандрівницям.

Візок для каяка - купити в Україні на сайті ЛадьяЗібралися у довгий похід із великою кількістю речей? Вас, напевно, привезуть до місця старту на машині. Накачайте надувну байдарку або каяк насосом-турбінкою за допомогою авто прикурювача. Встановіть плавзасіб на візок для транспортування каяка і закріпіть. Тепер можна завантажити в байдарку для сплаву речі та без зусиль відкотити її на воду.

Візок для каяка: функціонал та можливості

Власникам особистої флотилії варто знати, що цей засіб перевезення охопить весь їх асортимент. Якщо купити візок для каяка, то можна перевозити на ньому надувний САП-борд, і навіть гребний надувний човен.

Розсувна модель підлаштується під плавзасіб шириною від 70 до 135 см вагою до 80 кг. Запатентовані конструкції рухливих «вушок» - тримачів та системи кріплення коліс забезпечать ідеальну маневреність та керованість.

Візок для байдарки: гідності та переваги

Цей візок для байдарки зроблено в Україні! На відміну від моделей з інших країн, український виріб дозволяє везти плавзасіб нерівною дорогою, виконувати складні повороти.

Щось забули? Щоб повернути назад, просто зробіть розворот або візьміть надувний каяк за інший кінець. Задній хід та поворот на 360 градусів однаково можливі.

Туристи-водники віддають перевагу героїні нашого сьогоднішнього огляду і з інших причин:

7 причин купити візок для каяка

  1. Складний візок для каяка - купити візок для байдаркиВисока вантажопідйомність;
  2. Компактно складається в сумку для перенесення;
  3. Розсувна конструкція: візок для байдарки підлаштовується під ширину надувного каяку або байдарки, надувної дошки САП-борд або рибальського пакрафту;
  4. Є регульований стопор – захист від мимовільного руху;
  5. Висока маневреність та прохідність;
  6. Довговічність (візок для перевезення каяку виконаний із сталі із заводською оцинковкою);
  7. М'яке оформлення несучих частин захищає надувний виріб від подряпин під час транспортування.

 

Купити візок для байдарки - надувні байдарки Ладья в УкраїніВідпочинок на природі - на дачі або в наметовому містечку - пов'язаний з питанням доставки приладдя для відпочинку на воді на цю саму воду. Діти-підлітки хочуть кататися, а Ви поки що не готові допомогти зі спуском флотилії на водосховище? Допоможе візок для каяка: купити його можна один на всіх. За його допомогою навіть дитина легко перенесе надувну дошку SUP-board.

Надувну байдарку чи каяк транспортують на воду дівчата для епічної фотосесії. Великий гребний надувний човен або пакрафт для риболовлі перенесе рано-вранці дідусь-пенсіонер.

Візок для перевезення байдарки впорається з усім, що є у Вашому арсеналі.

Набридло тягати важку байдарку і розвантажувати плавзасіб щоразу, коли потрібно перенести його суходолом? Допоможе візок для каяка: купити його можна прямо зараз!